Полезное:
Как сделать разговор полезным и приятным
Как сделать объемную звезду своими руками
Как сделать то, что делать не хочется?
Как сделать погремушку
Как сделать так чтобы женщины сами знакомились с вами
Как сделать идею коммерческой
Как сделать хорошую растяжку ног?
Как сделать наш разум здоровым?
Как сделать, чтобы люди обманывали меньше
Вопрос 4. Как сделать так, чтобы вас уважали и ценили?
Как сделать лучше себе и другим людям
Как сделать свидание интересным?
Категории:
АрхитектураАстрономияБиологияГеографияГеологияИнформатикаИскусствоИсторияКулинарияКультураМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОхрана трудаПравоПроизводствоПсихологияРелигияСоциологияСпортТехникаФизикаФилософияХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника
|
Облік у бюджетних установах ⇐ ПредыдущаяСтр 4 из 4 Задачі Задача 1. Облік розрахунків із підзвітними особами в національній валюті На підставі наказу «Про відрядження» № 1167 від 15 лютого 200_р.: 1. Зробити розрахунок авансу на відрядження доцентів Київського університету харчових технологій Бєлкіна Г.С. та Шапо-вал В.П. до Черкаського економічного коледжу; — термін відрядження 7 днів — з 18.02.200_ р. до 24.02.200_; — за місцем відрядження Бєлкін Г. С. та Шаповал В. П. стороною, що приймає, забезпечуються одноразовим харчуванням; — оплата відрядження здійснюється за рахунок коштів спеціального фонду. 2. Відобразити виплату із каси установи авансу на відрядження. Таблиця 1. Розрахунок відрядних витрат до наказу Київського університету харчових технологій
3. Відобразити затвердження звітів про використання коштів, наданих на відрядження, після подання Бєлкіним Г. С. та Шаповал В. П. таких підтверджувальних документів: Таблиця 2.
Кожному працівникові було видано 1215 грн. Розв’язання: Бєлкін: 1. добові = 25*0,8+25*2=150 2. проїзд = 15*2+3=33 3. за телефон = 12,43 4. вартість проживання = 300+87=387 5. вартість побутових послуг = 150*0,1=15 грн. 6. за харчування = 15 Разом = 612,43 Неповернена сум 1215-612,43=602,57 Штраф 15% = 602,57*0,15=90,39 Неповернена суму*1,1493=602,57*1,1493=692,53 ПДФО 13% = 692,53*0,13=90,03 Погашення заборгованості = 602,57+90,03+90,39=782,99 Шаповал 1. добові = 25*0,8+25*2=150 2. проїзд = 15*2=30 3. вартість проживання = 300+87=387 4. вартість побутових послуг = 150*0,1=15 грн. 5. за харчування = 15 Разом = 597 Неповернена сум 1215-597=618 Штраф 15% = 618*0,15=92,70 Погашення заборгованості = 618+92,70=710,70
Задача 2. Нарахування заробітної платі науково-педагогічним працівникам Нарахувати заробітну плату за вересень та зробити необхідні утримання із заробітної плати працівникам Національної академії управління. Всім працівникам призначена надбавка за інтенсивність у розмірі 100 % і надбавка за виконання підвищеного обсягу робіт у розмірі 30 %. Ці надбавки призначено за рахунок коштів спеціального фонду. Таблиця 3.
Довідково: Таблиця 4. СХЕМА ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ НАУКОВО-ПЕДАГОПЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
Розв’язання: За інтенсивність – 100% Підвищений обсяг робіт – 30% Доктор наук – 25% Кандидат наук – 15% Доцент – 25% Зав. Каф. = 33% За вислугу років: >20р – 30% >10 р – 20% >3 р – 10% Заг схема: оклад+ПОСАДА(зав каф)+ВЧЕНИЙ СТУПІНЬ канд. Наук+Посада доцент+стаж+100% надбавка+30% надбавка 1. Коломієць=910+910*0,33+910*0,25+910*0,3+910*1+910*0,3=2893,80 2. Жарков=827+827*015+827*0,25+827*0,2+827+827*0,3=2398,30 3. Семенов=787+787*0,15+787*0,25+787*0,1+787+787*0,3=2203,60 4. Іванов=710+710*1+710*0,3=1612,30
Задача 3. Нарахування заробітної плати державним службовцям Нарахувати заробітну плату за грудень директору Департаменту Смоленюку В. О. Заробітну плату Смоленюк В. О. отримав пізніше терміну, призначеного для виплати заробітної плати. Відобразити зазначені операції в системі кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку. Посада — директор Департаменту. Посадовий оклад — 570 грн. Державний службовець 11 рангу — 70 грн. Науковий ступінь — доктор наук. Має високі досягнення у праці. Використовує в роботі знання французької мови. Вислуга років — 21 рік.
Розв’язання: Доктор наук – 25% Грудень – 20 роб днів За знання ін мови – 10% від окладу За високі досягнення у праці – 50 % від оклад+ранг За вислугу років: 3-5 р – 10% 5-10 р – 15% 10-15 р – 20% 15-25 р – 30% >25р – 40% Заг схема: оклад+за ранг+вислуга років+ЧАЕС (5.20 грн.)+50% надбавка*(оклад+ранг+вислуга років)+премія (33%)+за наук ступінь+за високі досягнення+за знання мови(10% від окладу)+індексація 1.Смоленюк =570+70+(570+70)*0,3+570*0,25+(570+70)*0,5+570*0,1= = 1351,50 грн. Задача 4. Нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям та заробітної плати працівникам На підставі даних щодо персоналу штабу військової частини № 124: 1) здійснити нарахування грошового забезпечення та заробітної плати за травень; 2) утримати податок із доходів фізичних осіб та внески до Пенсійного фонду; 3) визначити розмір фонду оплати праці. Усім військовослужбовцям призначено такі доплати і надбавки: — надбавка у розмірі 20 % від посадового окладу за доступ до державної таємниці; — щомісячна надбавка у розмірі 100% грошового забезпечення; — премія у розмірі 30% від місячного грошового забезпечення. Відобразити нарахування та виплату грошового забезпечення за умови, що всі військовослужбовці отримують грошове забезпечення в безготівковій формі. Таблиця 5.
Розв’язання: Вислуга років: 1-2р – 5% 2-5 р – 10% 5-10 р – 20% 10-15 р – 25% 15-20 р – 30% 20-25 р – 35% > 25 р – 40% Строк безперервної військової служби: 5р – 10% 10 р – 30% 15 р – 50% 20 р – 70% 25 р – 90% 1.Шеремет=175+135+(175+135)*04+175*0,2+(175+135+124ВИСЛУГА)*1+(175+135+124+35+434100%НАДБАВКА)*0,9+ Задача 5. Нарахування заробітної плати медичним працівникам Нарахувати заробітну плату за березень 200_ року головному лікарю лікарні № 1 м. Києва та працівникам відділення травматології, заповнити табель обліку використання робочого часу відділення травматології за умови, що: — головний лікар лікарні Хук Р. П. отримує доплату за складність, напруженість у роботі — 30 %. — згідно зі штатним розписом кількість лікарських посад у відділенні травматології становить 4; — кількість робочих днів в березні становила 22, нормальна тривалість робочого дня — 7 годин; завідувач відділення Брунько М. Л. та медсестра Розв’яз-ко Л. Р. здійснювали термінове оперативне втручання 8 березня. Тривалість операції — 3 години; — водій машини санітарної допомоги Дудко А. О. та старша медсестра Скибко А. Л. здійснювали 20 березня нічне чергування тривалістю 4 години. Таблиця 6.
Розв’язання: Доктор мед наук – 25% Зав відділ – 20% Лікар І категорії – 15% За завідув до 3 ч – 10%, 3-6 – 20%, >6 – 25% Заг схема: оклад+ за завідування+за вчене звання+чергування або операцію(якщо у святкові дні *2) 1. Хук=787+787*0,25док мед наук+(787+196,75док мед наук)*0,3=1278,88 2. Брунько Кількість роб днів – 22, трив роб дня 7 год. 22*7=154 571ОКЛАД/154=3,71 – оплата за 1 год операції Операція була проведена у святковий день і тривала 3 години її оплата=3,71*3*2=22,26 Отже, Брунько=571+571*0,2ЗА завідування+571*0,15ЛІКАР І КАТЕГ+22,26=793,11 3. Скибко=435+435*0,15+3,71*4ОПЕРАЦ 4 ГОД ВНОЧІ=515,09 4. Зайченко=392+22,26=414026 Задача 6. Нарахування на підставі середньої заробітної плати На підставі наведених далі даних нарахувати відпускні, лікарняні та заробітну плату за грудень 200_р. працівникам бюджетної установи, зробити всі необхідні утримання із заробітної плати. На підставі заяви та наказу «Про відпустку» Колобкову В. А. надано відпустку з 12 грудня 200_р. до 21 грудня 200_р. (посадовий оклад становить 656,00 грн; у серпні поточного року Колобкову В. А. була надана відпустка терміном 3 дні без збереження заробітної плати, а у вересні він хворів 4 дні). На підставі наказу «Про відрядження» Григор'єва Г. В. перебувала у відрядженні з 5 грудня 200_р. до 10 грудня 200_р. (посадовий оклад становить 578,58 грн). Згідно із лікарняним листком Кириченко А.Р. хворіла з 8 грудня 200_р. до 15 грудня 200_р. Загальний трудовий стаж Кириченко А. Р. становить 4 роки 3 місяці 20 днів (посадовий оклад 693,00 грн). Кількість святкових і неробочих днів у розрахунковому періоді становить 10. Таблиця 7.
Розв’язання: Відпускні Відпускні = сумарний заробіток за останні 12 міс/(кількість календарних днів року-святкові та неробочі-відпустка без збереження з/п - дні хвороби)*кількість днів відпустки Колобков=6498,18/(365-10-3-4)*10=186,73 грн. з/п за 1 день=656/31=21,16 з/п за факт відправ дні=21,16*(31-10-10)=232,76 З/п за місяць=186,73+232,76=419,49 ПФ=419,49*0,01=4,19 ФСС з ТВП=419,49*0,005=2,1 ФСС з без роб=419,49*0,005=2,1 ПДФО=(419,49-4,19-2,1-2,1)0,15=61,67 Нар з/п Д 80 К661 – 419,49 Утрим до ПФ Д661 К651 – 4,19 Утрим до ФСС з ТВП Д661 К652 – 2,1 Утрим до ФСС з без роб Д661 К653 – 2,1 Утрим ПДФО Д661 К641 – 61,67 Відрядження Відрядження = з/п за фактично відпрацьовані дні за останні 2 міс / кількість фактично відпрацьованих роб днів за цей період * кількість днів відпустки Григорєва=(693+595)/(24+24)*6=161 грн. з/п за 1 день=578,58/31=18,66 з/п за факт відправ дні=18,66*(31-10-6)=279,9 З/п за місяць=161+279,90=440,90 ПФ=440,90*0,01=4,41 ФСС з ТВП=440,90*0,005=2,2 ФСС з без роб=440,90*0,005=2,2 ПДФО=(440,90-4,41-2,2-2,2)0,15=64,81 Нар з/п Д 80 К661 – 440,90 Утрим до ПФ Д661 К651 – 4,41 Утрим до ФСС з ТВП Д661 К652 – 2,2 Утрим до ФСС з без роб Д661 К653 – 2,2 Утрим ПДФО Д661 К641 – 64,81 Лікарняні Лікарняні = з/п за фактично відпрацьовані дні за останні 6 міс / кількість фактично відпрацьованих роб днів за цей період * % опати лікарняного листка (залежить від страхового стажу) * кількість днів хвороби Страховий стаж < 5 р – 60% 5-8 р. – 80% >8 р. – 100% Кириченко=(373,94+177,64+337,26+397+361,13+272,67)/(20+8+17+13+20+14)*0,6*8=100,16 грн. з/п за 1 день=693/31=22,35 з/п за факт відправ дні=22,35*(31-8-10)=290,55 З/п за місяць=290,55+100,16=390,71 ПФ=390,71*0,01=3,91 ФСС з ТВП=390,71*0,005=1,95 ФСС з без роб=390,71*0,005=1,95 ПДФО=(390,71-3,91-1,95-1,95)0,15=57,44 Нар з/п Д 80 К661 – 390,71 Утрим до ПФ Д661 К651 – 3,91 Утрим до ФСС з ТВП Д661 К652 – 1,95 Утрим до ФСС з без роб Д661 К653 – 1,95 Утрим ПДФО Д661 К641 – 57,44 Стипендії Для учнів: 472*0,2=94,40, Для зал І-ІІ рівня акрид – 472*0,25=118 3-4 рів акрид – 472*0,3=141,6 Відмінники 25%: Для учнів – 94,40*0,25=23,6 Для зал І-ІІ рівн акрид – 118*0,25=29,5 3-4 рів акрид – 141,6*0,25=35,4 ЧАЕС 100% Учні – 94,40, відмін – 118 І-ІІ рів акред – 118 відмін – 147,5 3-4 пів акрид – 141,6 відм – 177 Сироти 55% Учні 4,4*0,55=51,92 ввідмін – 118*0,55=64,9 І-ІІ рівн актред – 118*0,55=64,9 Відміін – 147,5*0,55=81,13 3-4 рівн акрид – 141,6*0,55=77,88 Відмін 177*0,55=97,35 Напівсироти 30% Учні – 94,4*0,3=28,32 відм 118*0,3=35,4 І-ІІ рівн акрид – 118*0,3=35,4 відмін – 147,5*0,3=44,25 3-4 рівн акрид – 141,6*0,3=42,48 відм – 177*0,3=53,1 Соціальні стипендії Малозабезпечені Учні94,4*1,09=102,9 відм 118*1,09=128,62 І-ІІ р акр – 118*1,09=128,62 відм 147,5*1,09=160,78 3-4 рів акрид – 141,6*1,09=154,34 відмін 177*1,09=192,93 СТУДЕНТИ-ІНВАЛІДИ аналогічно Студенти з дітьми 100% звич стипендії Учні – 94,40 відм – 118 І-ІІ рів актред – 118 відмін 147,5 3-4 рів акрид – 141,6 відм – 177 ЗАПАСИ Нестача цукру – 20 кг Залишок цукру на складі на день перевірки – 500 кг Норма при втрат- 0,02% Сер термін зберігання – 8 днів Оборот цукру-піску – 3500 грн Прир втрати =(3500+500)/100*0,02= 8 кг 20-8=12 кг – списано на винних осіб
|